BİTLİS 
BELEDİYE  BAŞKANLIĞI
Telefon :  0 (434) 228 63 10 - 11 - 12  Fax : 0 (434) 228 63 13
Hüsrevpaşa Mah. Ahmet Eren Bulvarı  Belediye  Sarayı  No:84    Merkez / Bitlis
Bitlis  Belediye Başkanlığı  Bilgi işlem Müdürlüğü
Telif Hakkı Saklıdır.
©
Belediye Başkanı Ahmet Çınar ,Birim Amirleri ile biraraya geldi
             Bitlis Belediyesi birim amirleriyle toplantı yapan Belediye Başkanı Ahmet Çınar, “Bitlis’e, Bitlislilere hizmet etmek bizim için şereftir.” dedi

            Bitlis Belediye Başkanı Ahmet Çınar, Bitlis Belediyesinde görevli birim amirleriyle bir araya geldi. 14 birim amirini makamında ağırlayan Ahmet Çınar, “Bitlis’e, Bitlislilere hizmet etmek bizim için şereftir” dedi. Vatandaşa hizmeti en hızlı ve en kaliteli şekilde yapmak gerektiğine vurgu yapan Çınar, “Aksi halde kulun bize hakkı geçer. Nöbet bizde. Biz bir takımız. Yetki ve görev sınırları içerisinde işimizi yapacağız. Niyetimiz iyi olacak. İş yapma konusunda elimizden gelen çabayı göstereceğiz. Yapacağımız yarım saatlik eksiklik binlerce insana eziyet olur. İhmalimiz şehrin tamamını olumsuz etkiler” diye konuştu.


İSRAFTAN, YAĞMADAN VE HARAMDAN KAÇINACAĞIZ

          “Benim başka bir işim yok. İşimiz kamu yönetimi” diyen Çınar, “Bize sadece iyi adam gerekmiyor. İyi olacağız fakat bize işini düzgün yapan adam gerekiyor. İşimizin sahibi olacağız. Cesur olacağız. Ufuklarınız her zaman geniş olacak. Daha iyi hizmet etmek için çok çalışacağız. İsraftan, yağmadan ve haramdan kaçınacağız. İslam dininde de öyledir. Sevdir, nefret ettirme; kolaylaştır zorlaştırma. İşimizde ahlak, adalet, hakkaniyet ve ehliyet esas olacak” dedi.
Devletten daha büyük kabadayı olmadığını belirten Çınar, birim amirlerine “Kendi birimlerinizde hazırlık yapın. Projeler üzerinde çalışın. Projelerinizde Bitlis için ne yapabiliriz diye düşünün.” diyerek sözlerini noktaladı.