BİTLİS 
BELEDİYE  BAŞKANLIĞI
Telefon :  0 (434) 228 63 10 - 11 - 12  Fax : 0 (434) 228 63 13
Hüsrevpaşa Mah. Ahmet Eren Bulvarı  Belediye  Sarayı  No:84    Merkez / Bitlis
Bitlis  Belediye Başkanlığı  Bilgi işlem Müdürlüğü
Telif Hakkı Saklıdır.
©
BİTLİS BELEDİYESİNDEN YENİ KURSLAR

Bitlis Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü belediye bünyesinde 5 yeni kurs açacağını bildirdi. 2017-2018 dönemi için 5 farklı branşta kurs açılacak.
Bitlis Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü tarafından organize edilen Kurslara 23 Ocak tarihinden itibaren kayıt için başvurulabilecek.
Bitlis Belediyesinden yapılan açıklamada, 2017-2018 dönemi programının belirlendiğini, Buna göre, sezon için 5 farklı branşta kurs açılacağı belirtildi. Kursların Kurubulak semtinde bulunan Toplum Destek Merkezinde açılacağı da ifade edildi.
Konuya ilişkin açıklama yapan  Kültür ve Sosyal İşleri Müdürü Behzat Dayan Kurslar, Bağlama, Gitar, Tiyatro, Drama, Resim ,bilgisayar gibi sanatsal kurslar ve Fitness , step, aerobik ve plates kursları verileceğini açıkladı.
Dayan açıklamasında şunları söyledi:"Vatandaşlarımıza kültürel ve sanatsal alanlarda en güzel hizmeti verebilmek için ne gerekiyorsa yapıyoruz. Sanatsal Kurslar: Bağlama, Gitar, Tiyatro, Drama, Resim, bilgisayar ve Fitness - step -aerobik ve plates kursları verilecektir. Ayrıca vatandaşlarımızdan gelen talepler üzerine diğer kurslarımızı da açacağız. " dedi.
Açıklamada, 23 Ocak Pazartesi tarihinde başlayacak olan kayıtların 27 Ocak tarihine kadar devam edeceği, başvuruların ise Bitlis Belediyesi Toplum Destek Merkezi ile Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğüne yapılabileceği ifade edildi.