KİLİT PARKE TAŞI DÖŞEME YENİLEME ÇALIŞMALARI YAPILIYOR
31 Ağustos 2020
Yabanı otlar temizlendi
2 Eylül 2020

Bitlis’in çehresi hizmet atağıyla değişiyor

Bitlis’te  yol yapım ve asfalt çalışmaları sonbaharda da tüm hızıyla devam ediyor. Beşminare Mahallesi’nde asfalt serim çalışmalarının gerçekleştirildiği yolu inceleyen Bitlis  Belediye Başkanı Nesrullah Tanğlay, Bitlis  Belediyesi olarak her alanda çalışmaların yoğun bir şekilde devam ettiğini söyledi.

Vatandaşlara daha konforlu ortamlar sunmak için çalışan Bitlis Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, Beşminare  Mahallesi’ndeki TOKİ 1.2. ve 3. Etapta  yol yapımı ve asfaltlama çalışmaları yapıyor. 12 metre genişliğinde 4000 metre uzunluğundaki yolda  çalışmaları yerinde inceleyen Başkan Tanğlay , işçilerle sohbet edip, teknik ekipten bilgi alarak vatandaşların taleplerini dinledi.

Hizmet atağını sürdüren Başkan Tanğlay, Bitlis Belediyesi olarak her alanda çalışmaların yoğun bir şekilde devam ettiğini söyledi. Fen İşleri Müdürlüğü’ne bağlı ekiplerin farklı mahallelerde eş zamanlı olarak çalışmaya devam ettiğini belirten Başkan Tanğlay,  “Sonbahar mevsimi olmasına rağmen güzel havayı fırsat bilerek program dahilinde hızlı bir şekilde asfaltlama çalışmaları gerçekleştiriyoruz. Bütün birimlerimizle birlikte Bitlis’in  her bir köşesinde yapılması gereken hizmetleri adım adım yerine getiriyoruz. İnşallah tüm mahallelerimizde talep edilen ne varsa birer birer tamamlayıp, ilimizi güzelleştirmeye devam edeceğiz. Bu kapsamda ihtiyaç duyulan mahallelere yapılması gereken yeni yolları yapıyor, diğer taraftan da yol yenileme çalışmalarını hızlı bir şekilde sürdürüyoruz. Her alanda çalışmalar yürüterek,  şehrimize yakışır hizmetler yapıyoruz. Vatandaşlarımızın daha konforlu bir Bitlis’te  yaşamalarını sağlamak için çalışmalarımızı titizlikle sürdürüyoruz. Bütün gayretimiz, vatandaşlarımıza daha rahat ve daha konforlu bir Bitlis  sunmak içindir. Yapılan çalışmaların şehrimize  hayırlı olmasını diliyorum.” ifadelerini kullandı.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

E-Belediye
× Size nasıl yardım edebilirim?
X