İtfaiyenin anında müdahalesi faciayı önledi
5 Eylül 2019
Ekmek Fırınlarında Gramaj Denetimi
5 Eylül 2019

ASKON İzmir Şubesi Heyeti Belediyemizi Ziyaret Etti

Anadolu Aslanları İşadamları Derneği (ASKON) İzmir Şubesi Heyeti, Bitlis Belediyesini ziyaret etti. Belediye Başkan Vekili Şirin Kurtulgu ve Belediye Başkan Yardımcısı İbrahim Aslan karşıladı.

ASKON İzmir Şube Başkanı Şerafettin Gücü ve 25 kişilik ASKON İzmir şubesi üyelerinde oluşan iş adamı heyeti ile bu yıl sekizincisini Gerçekleştirdikleri iş geliştirme programı kapsamında ,Bitlis Belediyesini ziyaret ettiler.

Ziyaret amaçları şehrin ekonomik yapısı, yatırım imkanları ve teşvikleri hakkında bilgi alıp, burada nasıl yatırımlar yapacağı hakkında istişarelerde bulunmak.

Başkan Yardımcısı İbrahim Aslan,belediye çalışmaları hakkında bilgi verdi. Aslan ;Bitlis’in yatırım bakımından çok elverişli oluğunu belirtti. Tarım, hayvancılık, yeraltı kaynakları ve turizm bakımdan çok zengin bir il olduğunu belirti. Kendilerini ilimize yatırım yapmaları için davet etti.

Belediye Başkan Vekili Şirin Kurtulgu, Anadolu Aslanları İşadamları Derneği (ASKON) İzmir Şubesi Heyetinin ziyaretinden duyduğu memnuniyeti dille getirdi. ASKON İzmir Şube Başkanı Şerafettin Gücü,Başkan vekili Kurtulgu’ya plaket takdim edip heyetle birlikte belediye önünde fotoğraf çektirdiler.

E-Belediye
× Size nasıl yardım edebilirim?
X