Parke taşı çalışmaları hız kesmeden devam ediyor
7 Eylül 2020
Mahalle Mahalle Gezerek Sorunları Dinliyor
10 Eylül 2020

Başkan Tanğlay  devam eden parke taşı çalışmalarını yerinde inceledi

Kent  genelinde yapılan çalışmaları yerinde denetleyerek, ihtiyaç duyulan hizmetlerin tespitini yapan Başkan Tanğlay, Fen işleri Müdürlüğünce Hüsrevpaşa  Mahallesinde yürütülen parke döşeme çalışmalarını inceleyerek, personeller ve çevre sakinleriyle sohbet etti.

Başkan Tanğlay  incelemeler sırasında yaptığı açıklamada: “Korona virüs salgını sürecinde ilimizde halkımızın sağlığını korumak için bir yandan kovid-19 ile mücadele ederken bir yandan da belediyecilik hizmetlerimizi aksatmadan devam ettiriyoruz. Çevreye duyarlı ve kent estetiğine önem veren bir anlayışla çalışmalarımızı sürdürüyoruz.  Genelindeki yolları yenileyerek vatandaşların hizmetine sunuyoruz. Aynı zamanda il genelinde ihtiyaç duyulan noktalarında yapılan tamirat çalışmalarında yerinden oynayan kilit parke taşları zemin iyileştirmesi yapılarak yerlerine monte ediliyor. Parke taşı çalışmaları ile birlikte deforme olan kaldırımların bakımları da yapılarak kaldırımlar daha düzenli bir hale getiriliyor.

Fen İşleri Müdürlüğümüz ekiplerince başlatılan çalışmalar kapsamında kent merkezinde ihtiyaç duyulan yerlerde kilit parke döşemesinin yapılacaktır.

E-Belediye
× Size nasıl yardım edebilirim?
X