15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü
16 Temmuz 2019
Yükseliş mahallesine Yeni Bağlantı Yolu
18 Temmuz 2019

Başkan Tanğlay, esnafla kahvaltıda bir araya geldi

Bitlis Belediye Başkanı Nesrullah Tanğlay, çarşı merkezde bulunan hal esnafı ile kahvaltıda bir araya geldi.

Belediye Başkanımız Nesrullah Tanğlay yaptığı açıklamada şunları söyledi:’’Kendilerine kahvaltı sofralarını bizlerle paylaştıkları için teşekkür ediyorum. Bizler her zaman esnafımızın yanındayız ve kendilerinden gelen talepleri de dinleyerek gerekli düzenlemeleri yapıyoruz. Zorlaştırmaya değil, kolaylaştırmaya geldik. Alın teri ile ekmeğini kazanan kardeşlerime hayırlı ve bereketli kazançlar diliyorum. Ayrıca vatandaşlarımızla da bir araya gelerek sohbet ediyor, gelen istek ve talepleri dinliyoruz” açıklamasında bulundu.

Kahvaltının ardından çarşıda dolaşarak esnafla ve vatandaşlarla sohbet eden Başkan Tanğlay, çarşı esnafını da ziyaret ederek çay içti ve talepleri dinledi. Başkan Tanğlay, “Çarşı esnafımızı ve hemşehrilerimizi ziyaret ettik. Samimiyetleri ve gülen yüzleri enerjimizi artırırken çalışmalarımızın odağında hep onlar oluyor ve olmaya devam edecek. Güzel sohbetleri için gönülden teşekkür ediyorum” dedi.

Esnaf da, Bitlis Belediye Başkanı Nesrullah Tanğlay’ın kendilerine yaptığı ziyaretlerden duydukları memnuniyeti dile getirerek teşekkürlerini iletti.

E-Belediye
× Size nasıl yardım edebilirim?
X