SU VE KANALİZASYON EKİPLERİ HER YERDE
30 Haziran 2020
Bitlis’te dere yatağı temizliği
7 Temmuz 2020

Başkan Tanğlay, kentte aralıksız devam eden alt ve üst yapı çalışmalarını yerinde inceledi

Bitlis Belediye Başkanı Nesrullah Tanğlay, kentte aralıksız devam eden alt ve üst yapı çalışmalarını yerinde inceledi.
8 Ağustos, Hersan, Yükseliş ve Saray mahallelerinde yapımı devam eden alt yapı, doğalgaz ve istinat duvarlarını inceleyen Tanğlay, çalışmalar hakkında bilgi aldı.
7 bin yıllık köklü bir tarihe sahip Bitlis’i hak ettiği yere taşımak için adeta gece gündüz çalışmalarını sürdüren belediye ekipleri, belirledikleri program çerçevesinde çalışmalarını sürdürüyor.
Seçim döneminde söz verdikleri projeleri tek tek yerine getiren Başkan Tanğlay, vatandaşların da isteklerini yerine getirerek gönüllerinde taht kurmayı başarıyor.
Daha güzel ve yaşanılabilir bir Bitlis için kentin her tarafında yoğun bir şekilde çalışma yürüttüklerini belirten Başkan Tanğlay, vatandaşların refah seviyesini yükseltmek için hizmetleri sürdürdüklerini aktardı.
Başkan Tağlay, “Kentte adeta hizmet seferberliği ilan ettik. 13 mahallemizde yoğun bir şekilde çalışmalarımız devam ediyor. Çalışmaları halkımızın talepleri doğrultusunda yapıyoruz. Belediye teknik ekiplerimiz sürekli çalışıyor. Malum inşaat yapıyoruz bunda vatandaşımızı mağdur etmeden en güzel şekilde nasıl iş yapacaklarını planlıyoruz. Bu süreci kendim sürekli takip ediyorum.” diye konuştu.
E-Belediye
× Size nasıl yardım edebilirim?
X