Bitlis’te haşereye geçit yok
2 Haziran 2020
Zabıta ekiplerimiz korona için sokakta
2 Haziran 2020

Başkan Tanğlay,Çalışmaları Yerinde İnceledi

Bitlis Belediye Başkanı Nesrullah Tanğlay , Fen İşleri Müdürlüğü tarafından yapılan çalışmaları yerinde inceleyerek, gerekli talimatları verdi.
Bitlis Belediye Başkanı Nesrullah Tanğlay, Fen İşleri Müdürü Emrullah Velibeyoğlu ile birlikte Bitlis’in 13 Mahallesi’nde devam eden alt yapı,yol genişletme,istinat duvarı ve restorasyon çalışmalarını yerinde inceledi.Yapılan çalışmalar hakkında yetkililerden bilgi alan Başkan Tanğlay,çalışmaların kısa sürede vatandaşları rahatsız etmeden hızlandırılması hususunda talimatlarda bulundu.
Çalışmalar hakkında açıklama yapan Belediye Başkanı Tanğlay; Hazırlanan projelerle ilgili çalışmalar plan ve programlara uygun biçimde devam ediyor. Ekiplerimiz devam eden çalışmaların belirlenen tarihte hizmete sunulması anlamında büyük gayret gösterirken bizde Bitlis Belediyesi olarak İhtiyaç duyulan hizmetleri en kaliteli biçimde yapmak ve insanımızın hizmetine sunmak için hiçbir fedakârlıktan kaçınmıyoruz” dedi
Yapılan incelemeler sırasında yanına gelen vatandaşlarla sohbet eden Belediye Başkanı Nesrullah Tanğlay, gelen talepleri değerlendirirken, vatandaşların talep ve isteklerini dinledi.

E-Belediye
× Size nasıl yardım edebilirim?
X