Bitlis Belediyesinden 2 bin kişiye aşure ikramı
6 Eylül 2019
Bitlis Belediyesince TOKİ 4. Etap ile Tatvan Devlet Hastanesine yeni imar yolu açtı
7 Eylül 2019

Başkan Tanğlay’dan Eğitim-Öğretim yılı mesajı

Bitlis Belediye Başkanı Nesrullah Tanğlay, 2019-2020 eğitim-öğretim yılının öğrenci, öğretmen ve eğitim camiasına hayırlı olmasını dileyerek, başta minik öğrenciler olmak üzere herkese başarılar diledi.

Bitlis Belediye Başkanı Nesrullah Tanğlay, 09 Eylül’de başlayacak 2019-2020 eğitim-öğretim yılı dolayısıyla bir mesaj yayımladı. Öncelikle yeni eğitim – öğretim yılının, başta geleceğin teminatı öğrencilerimiz olmak üzere tüm eğitim camiasına hayırlı olmasını dileyen Başkan Tanğlay, şunları kaydetti: “Bugüne kadar eğitim için hiçbir fedakârlıktan kaçınmadan tüm imkânlarını seferber eden Bitlis Belediyesi aynı düstur ile çalışmalarına bundan sonra da devam edecektir.

Değerli eğitimcilerimiz ve sevgili veliler, geleceğimizin teminatı çocuklarımızı ne kadar iyi yetiştirebilirsek ülkemizin yarınları da o kadar aydınlık olacaktır. Bu vesile ile idareci, öğretmen ve öğrencilerimizin sağlıklı, mutlu ve başarılarla dolu bir eğitim yılı geçirmelerini diliyor, 2019-2020 eğitim-öğretim yılının ilçemize hayırlı olmasını temenni ediyorum” dedi.

E-Belediye
× Size nasıl yardım edebilirim?
X