İSTİNAD DUVARI ÇALIŞMALARI DEVAM EDİYOR             
7 Ekim 2020
Alt Yapı ve Üst Yapı Çalışmaları Tamamlanan Yollarda Asfaltlama Çalışmaları Başladı
13 Ekim 2020

Başkan Tanğlay’dan esnaf ziyareti

Başkan Tanğlay’dan esnaf ziyareti
Bitlis Belediye Başkanı Nesrullah Tanğlay, güne esnaf ziyaretiyle başlayarak, kontrollü sosyal hayat döneminde çalışmalarına devam eden esnafa ‘hayırlı işler’ temennisinde bulundu.
Esnaf ziyaretlerini sürdüren Bitlis Belediye Başkanı Nesrullah Tanğlay, çarşı esnafını ziyaret ederek güne başladı. Hal hatır soran Başkan Tanğlay, esnaf ve vatandaşlar ile yaptığı sohbette Bitlis’in geleceği için tüm güçleriyle gece gündüz çalışmaya devam ettiklerini belirterek, belediyenin çalışmaları ve projeleri hakkında bilgiler verdi.
Bitlis esnafının her zaman yanında olduklarını belirten Başkan Tanğlay, “Güne esnafımıza ve vatandaşlarımıza ‘günaydın’ diyerek başladık. Esnaf kardeşlerim ile sabah çayımızı içip, hasbihal ettik. Bitlis esnafı candır’ diyerek, her sohbetimizde çok güzel bir enerji alıyoruz. Güne enerjiyle başlamak bize de mutluluk veriyor. Hemşerilerimizin istek ve önerilerini birebir dinlemek için her fırsatta esnaf ve vatandaşlarımızı ziyaret ediyoruz. Kovid-19 süreciyle zorluklar yaşadık ancak kontrollü dönemle birlikte sosyal ve ticari hayat yeniden canlandı. Dikkatli olmaya devam ediyoruz. Tüm esnafımıza hayırlı ve bol kazançlar diliyorum. Bitlis’imizi hep birlikte el ele gönül gönülle daha güzel yerlere taşıyoruz ve taşıyacağız. Bizleri güler yüzüyle karşılayan esnafımıza misafirperverlikleri için teşekkür ediyorum” dedi.
Esnaf ziyaretinde karşılaştığı vatandaşlarla da selamlaşarak sohbet eden Başkan Tanğlay, taleplerini dinledi.
E-Belediye
× Size nasıl yardım edebilirim?
X