Bitlis’te okul bahçeleri kardan temizleniyor
29 Mart 2021
Bitlis’te tiyatroyla kitap sevgisi
2 Nisan 2021

Başkanımız, işyeri açılışına katıldı

Bitlis Esnaflarından işletmeciliğini Yusuf Ataş’ın yaptığı Çıtır Kuruyemiş, baharat ve şekerleme İş Merkezinde Belediye Başkanı Nesrullah Tanğlay’ın katılımıyla hizmete açıldı.
Hüsrevpaşa Mahallesindeki İş Merkezinde Çıtır Kuruyemiş’in açılışı gerçekleştirildi. Açılışa Bitlis Belediye Başkanı Nesrullah Tanğlay,belediye Başkan Yardımcıları İbrahim Arslan,Zahir Saldıran,İl genel meclis başkanı Cemalettin Kinç ,Bitlis AK Parti İl başkanı vekili Medet İlbars,İl Özel idare Genel sekreteri Adem Aydoğdu ve çok sayıda vatandaş katıldı.
İşletmecileri her zaman desteklediklerini belirten Bitlis Belediye Başkanı Nesrullah Tanğlay, “ilimizde güzel işletmecilerimizin girişimleri bizleri her zaman mutlu ediyor. İlimize gıda sektörüne bir işletme daha eklendi. Esnafımız Yusuf Ataş’ı tebrik ediyor; işlerinde hayırlı ve bereketli kazançlar diliyorum. Bitlis’imize hayırlı olsun” diye konuştu.
İlimizdeki bir eksikliği gidermek ve müşterilerimize daha iyi hizmet sunmak amacıyla Çıtır Kuruyemişi hizmete açtıklarını belirten işletmeci Yusuf Ataş, “Ürün çeşitliliğimiz, hizmet kalitemiz ve fiyatlandırma alanında tüm müşterilerimize elimizden gelen en iyi hizmeti sunmak için gayret göstereceğiz. Tüm müşterilerimiz gönül rahatlığıyla bizleri tercih edebilirler. Açılışta bizleri yalnız bırakmayan Belediye Başkanımız Sayın Nesrullah Tanğlay’a ve tüm misafirlerimize teşekkür ediyorum” dedi.
E-Belediye
× Size nasıl yardım edebilirim?
X