Bitlis Belediyesi’nden karla mücadele çalışması
27 Aralık 2019
Belediye Başkanı Tanğlay, vatandaşların 35 yıllık tapu sorununu çözdü
3 Ocak 2020

BELEDİYE BAŞKANI NESRULLAH TANĞLAY’IN YENİ YIL MESAJI

“2020 HİZMETLERLE DOLU BİR YIL OLACAK”

Bitlis Belediye Başkanı Nesrullah Tanğlay, yeni yıl için bir mesaj yayımladı. Başkan Tanğlay mesajında, “Yeni ümitler ve heyecanlar eşliğinde 2020 yılına giriyoruz. Yeni yılın şehrimiz başta olmak üzere ülkemize ve milletimize hayırlar getirmesini diliyor, yeni yılda şehrimiz için önemli ve yeni projeleri halkımızın hizmetine sunacağımızı belirtmek istiyorum” ifadelerini kullandı.

Başkan Tanğlay, mesajının devamında; “Ülkemizde ve şehrimizde önemli gelişmelerin yaşandığını 2019 yılını geride bırakıyoruz. Yeni ümitlerle ve hizmetlerle dolu 2020 yılına girmenin heyecanını yaşıyoruz” dedi.

“2020 yılında Bitlis’imiz için gecemizi gündüzümüze katıp çalışmaya devam edeceğiz” diyen Başkan Tanğlay, “Bitlis’imizi daha iyi bir noktaya taşımak için yerel idareciler olarak üzerimize düşeni yapmaya her zaman hazırız. Vatandaşlarımıza verdiğimiz sözleri ve projelerimizi yerine getirmek için plan ve programımızı yaptık. Atılacak her adım ve sunulacak her hizmet halkımızın ilgi ve ihtiyaçları doğrultusunda olmuştur.

Millet olarak birlik ve beraberlik içerisinde yeni yılda da, aynı heyecan ve inançla çalışmaya devam edeceğiz. 2020 yılında da her geçen gün büyüyen ve gelişen Bitlis’imizde yeni hedefler, yeni projeler ve yatırımlarla kentimize en iyi şekilde hizmet etmeyi sürdüreceğiz.

Yeni yılın başta şehrimize, ülkemize ve tüm dünyaya barış, hoşgörü, huzur ve refah getirmesini diler, hemşerilerimin yeni yılını en samimi duygularımla kutlarım” dedi.

E-Belediye
× Size nasıl yardım edebilirim?
X