Bitlis’te ‘Kent Konseyi’ seçimi gerçekleştirildi
24 Aralık 2019
Bitlis Belediyesi’nden kentin çehresini değiştirecek bir hizmet daha
26 Aralık 2019

Belediye Başkanı Nesrullah Tanğlay esnafı ziyaret etti

Belediye Başkanı Nesrullah Tanğlay, çarşı esnafını ile kahvaltıda biraya gelip, esnafları ziyaret ederek, “hayırlı işler, bol kazançlar” temennisinde bulundu.

Ziyaretleri sırasında samimi şekilde karşılanan Tanğlay, esnaflarla sohbet ederek, fikir alışverişinde bulundu. “Hayırlı işler bol kazançlar” temennisinde bulunduğu çarşı esnafının talep ve görüşlerini dinleyen Tanğlay, bunlara ilişkin notlar aldı. Tanğlay, ziyaretleri sırasında vatandaşlarla da sohbet ederek sıkıntılarını yerinde dinledi.

‘’Esnafımızın yanındayız’’

Başkan Tanğlay, belediye olarak kent merkezindeki esnaf ve sanatkarların her zaman yanlarında olduklarını ifade ederek, “Bu doğrultuda esnaflarımızı ziyaret ettik .Onlarla keyifli sohbetler gerçekleştirdik. Gösterdikleri misafirperverlik için kendilerine teşekkür ediyorum. Tüm esnaflarımız yalnızca ilimizde değil, ülkemizin de var olmasının önemli unsurlarındandır. Esnaf ve sanatkarlarımızın her zaman yanında olacağız. Onlara elimizden gelen tüm desteği veriyoruz ve vermeye devam edeceğiz” diye konuştu.

E-Belediye
× Size nasıl yardım edebilirim?
X