Parmağına yüzük sıkışan vatandaşın imdadına itfaiye ekipleri koştu
14 Haziran 2019
Kanalizasyon Çalışmaları Devam Ediyor
17 Haziran 2019

Belediye Başkanı Tanğlay, öğrencilere başarı diledi

Bitlis Belediye Başkanı Nesrullah Tanğlay, hafta sonu gerçekleştirilecek Yükseköğretim Kurumları Sınavı’nda (YKS) tüm öğrencilere başarılar diledi.

Tanğlay, yayımladığı mesajında, Bitlis Belediyesi olarak hafta sonu yapılacak sınavlar için bir dizi tedbir aldıklarını belirtti.
Cumartesi ve pazar günü sınava girecek öğrencilerin ulaşımda herhangi bir sorun yaşamamaları için önceden belirlenen noktalara ek servisler düzenleyeceklerini bildiren

Tanğlay, mesajında şu ifadeleri kullandı:
“Zabıta ekiplerimiz cuma, cumartesi ve pazar günleri özellikle gürültü noktasında denetimleri artıracaklar. Gençlerimizin büyük bir azim ve çabayla hazırlandıkları sınavda başarılı olacaklarına inancım tamdır. Siz gençlerimiz bizler için çok kıymetlisiniz. Her zaman yanınızda olan tüm sevenlerinizin bu süreçte de yanınızda olacağını asla unutmayın. Sizi, hayatın yeni bir safhasına taşıyacak bu sınav elbette önemlidir. Aldığınız sonuç ne olursa olsun, önünüzde uzun bir hayat var. Bu düşüncelerle sınava büyük bir azim ve özveriyle hazırlanan geleceğimizin teminatı olan siz kıymetli öğrencilerimize başarılar diliyorum.”

E-Belediye
× Size nasıl yardım edebilirim?
X