BAŞKAN TANĞLAY’IN 21 EKİM GAZETECİLER BAYRAMI MESAJI
21 Ekim 2019
Başkan Tanğlay, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı dolayısıyla mesaj yayımladı.
28 Ekim 2019

Belediyemiz Yükseliş ve Beşminare Mahallellerinde sathi kaplama çalması yaptı

Bitlis Belediyesince alt yapı çalışmaları tamamlanan bölgelerde, üst yapı çalışmalarını yürütüyor. Bu kapsamda Yükseliş ve Beşminare Mahallelerinde alt yapısı tamamlanan yollar düzeltilerek kaldırım ve sathi kaplama çalışmalarını da tamamladı.

Vatandaşların yol ve kaldırımları rahat ve huzurlu kullanmaları için çalışmalarını hızlı bir şekilde yürüten belediye, çalışmaların yanı sıra vatandaşların isteğini de dikkatte alıyor.
Belediye Başkanımız Nesrullah Tanğlay yaptığı açıklamada, “Yol medeniyettir” diyerek kentte yolları en güzel şekilde yaptıklarını söyledi.
Başkan Tanğlay ,“Biz de yol medeniyettir ilkesinden hareketle başta şehir merkezi olmak üzere kentin tüm bölgelerindeki asfalt eksikliklerini gideriyoruz. Şehrin prestij caddeleri Bitlis’e yakışır hale getirilirken, merkezden mahallere ulaşan yollardaki bozuklukları da onarıyoruz. Bitlis’in yaşanılabilir bir kent olma yolundaki yatırımlarımızı sürdürürken ihtiyaçlarını da göz ardı etmeden çalışıyoruz. Yol bu ihtiyaçların en başında geliyor. Bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da ihtiyaç duyulan her noktaya hizmet ulaştırmaya devam edeceğiz” ifadelerini kullandı.

E-Belediye
× Size nasıl yardım edebilirim?
X