BAŞKAN TANĞLAY’IN ANNELER GÜNÜ MESAJI
8 Mayıs 2020
Kaldırımlar yenileniyor
11 Mayıs 2020

Bitlis Belediyesi berber ve kuaförleri dezenfekte etti

Korona virüs tedbirleri kapsamında kademeli olarak berberler, kuaförler ve güzellik salonlarının 11 Mayıs’ta açılacağının duyurulmasıyla birlikte harekete geçen Bitlis Belediyesi kent merkezindeki bütün berber, kuaför ve güzellik salonlarını dezenfekte etti.

Bitlis Belediyesi, normalleşme süreci kapsamında 11 Mayıs tarihinden itibaren açılacak olan berber, kuaför ve güzellik salonlarında dezenfekte çalışması yaptı. Korona virüs tedbirleri kapsamında kademeli olarak berberler, kuaförler ve güzellik salonlarının faaliyete geçeceği duyurulunca hazırlıklar başladı.

Bitlis Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü’ne bağlı ekipler, ildeki tüm işletmeleri dezenfekte ederek kuaför ve berberlerin müşterilerine daha hijyenik bir ortamda hizmet vermesine destekte bulundu.

Bitlis Belediye Başkanı Nesrullah Tanğlay’ın talimatıyla ildeki bütün işletmelerde çalışma başlatılırken iş yerleri dezenfekte edilen esnaf da belediyeye desteği için teşekkür etti. Başkan Tanğlay, esnafa desteklerinin devam edeceğini ifade ederek “Korona virüs tedbirleri kapsamında berber ve kuaförler uzun süredir kapalıydı. İçişleri Bakanlığımızın genelgesiyle 11 Mayıs’ta açılacak. Bizler de Bitlis Belediyesi olarak hem esnafımızın hem de vatandaşlarımızın sağlığı ve huzuru için her zaman destek olmaya devam edeceğiz” diye konuştu.

E-Belediye
× Size nasıl yardım edebilirim?
X