Merdivenler Yenileniyor
17 Eylül 2020
Sadece hizmet sunmuyoruz, en kaliteli hizmeti sunuyoruz
6 Ekim 2020

Bitlis Belediyesi üst yapı çalışmaları aralıksız sürdürüyor

Bitlis Belediyesi kentin çehresini değiştirmek için çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor.
Belediye Başkanımız Nesrullah Tanğlay, kentte devam eden çalışmaları yerinde inceleyerek yürütülen çalışmalar hakkında ilgili birim müdüründen bilgi aldı.
Fen İşleri Müdürlüğü tarafından gerçekleştirilen asfalt, istinat, kaldırım ve yol genişletme çalışmalarını yerinde inceleyen Başkan Tanğlay, kentte yakışır hizmetler için yoğun bir çaba sarf ettiklerini söyledi.
Yükseliş mahallesinde devam sıcak asfalt çalışmasını incelediklerini belirten Tanğlay şöyle konuştu:
“Hüsrevpaşa, İnönü ve Zeydan mahallelerinde devam eden yol genişletme yeni kaldırımlar ve istinat duvar çalışmalarının yapım aşamalarını da sürekli olarak inceliyoruz. Fen işleri müdürlüğü ekiplerimize gayretli çalışmalarından ötürü teşekkür ederim. Kent merkezinde alt yapısı biten yollarımızın asfalt çalışmalarına başladık. Fen İşleri Müdürlüğümüz ile gerek kent merkezimizde gerekse kırsal mahallelerimizde üst yapı çalışmalarımız devam ediyor. Ekiplerimiz farklı mahallelerdeki bir çok noktada eş zamanlı olarak çalışıyor. Personelimiz zorlu pandemi koşullarına rağmen devam eden yoğun tempoda, özveri ile görevlerini yerine getiriyor. Vatandaşlarımızın herhangi bir olumsuzluk yaşamaması adına planlamalarımızı ona göre yapmaya gayret ediyoruz. Kentimizdeki her sokak ve kaldırımın Bitlis’e yakışır bir hal alması için çaba sarf ediyoruz. Yaz dönemi boyunca, ihtiyaç duyulan noktalarda belirlenen program çerçevesinde çalışmalarımız devam edecek.”
E-Belediye
× Size nasıl yardım edebilirim?
X