Ana isale hattı onarıldı
8 Haziran 2019
Temizlik Çalışmaları Aralıksız Devam Ediyor
12 Haziran 2019

Bitlis Belediyesi’nden Genel Temizlik Çalışması

Bitlis Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü Ekipleri, Kent merkezindeki tüm mahalle, cadde ve sokakları temizlemek için temizlik çalışmalarını aralıksız sürdürüyor.

Çok kapsamlı yapılan temizlik çalışmasına 15 araç ve 65 personelin katıldığını belirten Bitlis Belediye Başkanı Nesrullah Tanğlay, “Temizlik ekiplerimiz, periyodik olarak kapsamlı genel temizlik çalışmalarını sürdürüyor. Yeşil alanlar ile sokaklarımız bakımdan geçiriliyor. Sivrisinek ve haşereyle mücadele için bütün mahallelerde günün 24 saatinde vardiyalı olarak çalışan ekiplerimiz, cadde cadde, sokak sokak ilaçlama çalışmalarını sürdürüyor.” dedi.

Yapılan her türlü hizmetin amacına ulaşabilmesi için hizmeti götüren ve hizmeti alan tarafların aynı hassasiyeti paylaşması gerektiğine de dikkat çeken Başkan Tanğlay, “Kendi sağlığımız ve toplumsal sağlığımız için temizlik kurallarına uyalım. Bizler de Bitlis Belediyesi olarak temiz ve düzenli bir şehir için elimizden gelen tüm gayreti sarf ediyoruz ve etmeye de devam edeceğiz” diye konuştu.

E-Belediye
× Size nasıl yardım edebilirim?
X