Bitlis Belediyesi Kadınları Geziye Götürdü
23 Eylül 2019
Belediye Başkanı Tanğlay mahalle buluşmalarını sürdürüyor
26 Eylül 2019

Bitlis Tanıtım Günleri Toplantısı yapıldı

Bu yıl 25-28 Ekim tarihleri arasında İzmir’de yapılması planlanan “Bitlis Tanıtım Günleri” Valilik konferans salonunda istişare toplantısı yapıldı.

Toplantıya; Vali Oktay Çağatay, Bitlis Milletvekilleri Cemal Taşar ve Vahit Kiler, Bitlis Belediye Başkanı Nesrullah Tanğlay, Bitlis Eren Üniversitesi Rektörü, Vali Yardımcıları, İlçe Kaymakamları, İlçe Belediye Başkanları, kurum müdürleri ve oda başkanları katıldı.

İl Kültür ve Turizm Müdürü Ramazan Gencan, “Bitlis Tanıtım Günleri” ile ilgili hazırlıklar ve çalışmalar hakkında toplantıya katılanlara bilgilendirme yaptı. Daha sonrasında toplantıya katılanlar, Bitlis’i daha iyi tanıtmak amacıyla karşılıklı görüş alışverişinde bulundu.

Vali Oktay Çağatay, toplantıda yaptığı konuşmada bu tarihi kadim şehri İzmir’de tanıtmaktan büyük onur duyduğunu belirterek “Vatandaşlarımızın şehrimize ait güzellikleri, lezzetleri ve kültürü yerinde görüp ve tatmaları için şehrimizi İzmir’de bütün Türkiye’ye tanıtmaktan gurur duyuyorum. Şimdiden 25-28 Ekim tarihleri arasında İzmir Karşıyaka Bostanlı Kapalı Pazar yerinde yapılacak “Bitlis Tanıtım Günleri” etkinliklerine Bitlisli vatandaşlarımız olmak üzere herkesi bekliyoruz.” dedi.

E-Belediye
× Size nasıl yardım edebilirim?
X