BAŞKANIMIZ TANĞLAY’DAN ZAFER BAYRAMI MESAJI
29 Ağustos 2021
Mezarlık etrafı taş duvarla örülüyor
6 Eylül 2021

BİTLİS’TE ASFALT VE KİLİTLİ PARKE ÇALIŞMALARI DEVAM EDİYOR

Bitlis Belediyesi, Kent genelinde asfalt serim, kilitli parke ve yol yapım çalışmalarını aralıksız sürdürüyor.
İhtiyaç duyulan bölgelerde imara uygun olarak açılan yeni yollarla yaya ve araç trafiğini rahatlatan belediye, alt yapı çalışmaları nedeniyle bozulan yolların bakım ve onarım çalışmalarını da planlı bir şekilde yürütüyor.
Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri bu kapsamda 8 Ağustos Mahallesi anayolda sıcak asfalt çalışması yaptı. Bitlis Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğüne bağlı ekipler daha önce Hersan Mahallesi anayolda sıcak asfat çalışması gerçekleştirmişti. asfalt çalışması bitirilen yolda Avelmeydan ara sokaklarında kilitli parke taşı serim çalışmaları gerçekleştiriyor. Bitlis Belediyesi Kentin dört bir yanına kilitli parke taşı döşeyen ekipler, avelmeydan ara sokaklarında kilitli parke taşı döşeme çalışması gerçekleştirdi.
“Hedefimiz, Güvenli ve Kaliteli Ulaşım”
Bitlis Belediye Başkanı Nesrullah Tanğlay, yol çalışmalarına büyük önem verdiklerini belirterek; “8 Ağustos ve Hersan Mahallerimizde sıcak asfalt ve kilitli parke çalışmalarımızla yolları yenilerken, yeni yollar açmaya da devam ediyoruz. Amacımız hemşehrilerimize daha güvenli, kaliteli ve konforlu ulaşım sağlamak. Kentimizde belirlediğimiz ihtiyaçların yanı sıra mahalle muhtarlarımızdan ve vatandaşlarımızdan gelen talepleri de değerlendirerek çalışmalarımızı aralıksız sürdürüyoruz” şeklinde konuştu.
E-Belediye
× Size nasıl yardım edebilirim?
X