Vali Oktay Çağatay, Belediye Başkanı Nesrullah Tanğlay’ı ziyaret etti.
4 Mart 2020
BİTLİS’Lİ KADINLARA SİNEMA KEYFİ
5 Mart 2020

Gençlik Merkezi’ Gönüllüleri Başkan Tanğlay’ı Ziyaret Etti

Bitlis Gençlik hizmetleri Şube Müdürü Reşat Öztürk ve Güroymak Gençlik merkezi Lider ve Gönüllü Gençleri, Bitlis Belediye Başkanı Nesrullah Tanğlay’ı makamında ziyaret ettiler.
Belediyesi olarak sadece fiziki alt ve üst yapıyla ilgilenmediklerini ifade eden Başkan Nesrullah Tanğlay, “Ülkemizin geleceğini emanet edeceğimiz gençlerimizin her anlamda yetişmiş bireyler olmaları için de önemli çalışmalar yapıyoruz” dedi. Gençlerin eğitimine önem verdiklerini ifade eden Başkan Tanğlay, “Gençlerimiz bizim için çok kıymetli ve onlara elimizden gelen her türlü desteği vererek çağın gerektirdiği şartları sağlamaya çalışıyoruz” diye konuştu.

Gençlik Hizmetleri Şube Müdürü Reşat Öztürk ise yaptığı açıklamada, Kurum ziyaretleri kapsamında Güroymak gençlik merkezi olarak belediye başkanımızı ziyaret ettik. Güroymak gençlik merkezi olarak yaptığımız faaliyetler ve çalışmalar hakkında başkanımızı bilgilendirdik. başkanımızda yaptığı ve yapacağı hizmetleri bizlere aktardı gençlik adına yapacağımız ortak çalışma konusunda Başkanımızla hem fikir olduk dedi.

E-Belediye
× Size nasıl yardım edebilirim?
X