Belediye Başkanı Tanğlay, vatandaşların 35 yıllık tapu sorununu çözdü
3 Ocak 2020
Minik Adar istedi, başkan köy okuluna kitap yolladı
6 Ocak 2020

KAR TEMİZLEME VE TUZLAMA ÇALIŞMALARI DEVAM EDİYOR

 

Yurt genelinde etkili olan kar yağışının ilimizde de etkili olmasıyla beraber Bitlis Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğümüze bağlı ekipler vatandaşlarımızın mağdur olmamaları için 7/24 mesai yapıyorlar.

İlimizdeki ana arterlerin kapanmaması, vatandaşlarımızın kar sebebiyle mağduriyetlerinin oluşmaması, ulaşımda her hangi bir problem oluşmaması için kar küreme ve tuzlama çalışmalarına ara vermeden devam eden ekiplerimiz meteoroloji verilerini takip ederek karın yağma saatlerinde fazladan mesai yaparak çalışma alanlarını genişletiyorlar.

Buzlanma riski olan yollar ile kaldırımlarda gece ve gündüz tuzlama çalışmalarının yapıldığı çalışmaları yakından takip eden Bitlis Belediye Başkanı Nesrullah Tanğlay konu ile ilgili olarak yaptığı açıklamada; “Fen İşleri Müdürlüğümüz olarak kar yağışının olması muhtemel saatlerde hemşerilerimizin mağdur olmamaları için azami gayreti gösteriyoruz. Çalışmaları takip ederek vatandaşlarımızın istek ve talepleri doğrultusunda organize olarak sorunları en kısa sürede çözüyoruz.” İfadelerine yer verdi.

E-Belediye
× Size nasıl yardım edebilirim?
X