Yabanı otlar temizlendi
2 Eylül 2020
Başkan Tanğlay  devam eden parke taşı çalışmalarını yerinde inceledi
9 Eylül 2020

Parke taşı çalışmaları hız kesmeden devam ediyor

Bitlis Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, mahallelerde başlattığı yol yapım, kilitli parke taşı döşeme  ve kaldırım yenileme çalışmalarını sürdürüyor. Ekipler son olarak Hüsrevpaşa mahallesinde kilitli parke ve kaldırım çalışmalarını sürdürüyor.

 

Altyapı ve Üstyapı çalışmaları ile Yaşanılabilir güzel bir Bitlis olmasında çalışmalara hız veren Bitlis Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü,kentin farklı mahallelerinde  kilitli parke taşı döşeme ve kaldırım yenilme çalışmalarına devam ediyor.Ekipler, Hüsrevpaşa Mahallesinde bozulan yollarda kısa süre önce başladıkları düzenleme, kilitli parke taşı döşeme ve kaldırım yenilme çalışmalarını sürdürüyor.

“GÜZEL BİR BİTLİS İNŞA EDECEĞİZ”

 

Çalışmalar hakkında bilgiler veren Bitlis Belediye Başkanı Nesrullah Tanğlay, yıpranmış ve yapısı bozulmuş yolları yenileme sözü verdiklerinin altını çizerek “ Çalışıyoruz” dedi. Başkan Tanğlay; “Şu an Hüsrevpaşa mahallesinde yol çalışmamız var.Geçen haftada Saray Mahallesinde çalışmalarımızı bitirdik. Yıpranmış ve alt yapısı bozulmuş olan yollarımızı hızlı bir şekilde yenileceğiz demiştik. Güzel bir Bitlis inşa edeceğiz. Çalışıyoruz” ifadelerini kullandı.

 

E-Belediye
× Size nasıl yardım edebilirim?
X