Bitlis Belediyesi üst yapı çalışmaları aralıksız sürdürüyor
28 Eylül 2020
İSTİNAD DUVARI ÇALIŞMALARI DEVAM EDİYOR             
7 Ekim 2020

Sadece hizmet sunmuyoruz, en kaliteli hizmeti sunuyoruz

Sadece hizmet sunmuyoruz, en kaliteli hizmeti sunuyoruz
Bitlis merkez ve mahallelerde alt ve üst yapı çalışmalarını hız kesmeden sürdürüyoruz.
Yükseliş mahallesinin biten su, kanalizasyon ve doğalgaz çalışmalarını ardından yol genişletme çalışmaları ve istinat duvarları da tamamlandı.
Yol çalışmaları kapsamında 3 kilometrelik yolu kısa bir süre içinde sıcak asfalt dökülerek vatandaşların hizmetine sunuldu.
Bitlis Belediye Başkanı Nesrullah Tanğlay yaptığı açıklamada, kanalizasyon, su ve doğalgaz çalışmasını bitirdikten sonra üst yapı çalışmalarına başladıklarını söyledi.
Çalışma yürütürken en çok dikkat edilen konulardan birinin en kaliteli hizmeti sunmak olduğunu belirten Tanğlay şöyle konuştu;
“İki yıl içinde adeta kentimizde bir hizmet seferberliği ilan ettik. Çalışmalarımız belirlenmiş program dahilinde 13 mahallede yoğun ve titizlikle sürdürülmektedir. Yama asfalttan ve çukurlardan kurtarılan Yükseliş mahallesi sıcak asfaltla buluştu. Bu hizmeti sunarken de en kaliteli ve ömürlük malzeme kullanarak halkımızın rahata kavuşması için yoğun bir çalışma içine girdik. Bu çalışmalar alanında uzman teknik ekipler tarafından belirlenmiş program dahilinde vatandaşları mağdur etmeden bitirdik. Diğer mahallelerde belirlenen program dahilinde çalışmaları tamamlayacağız.“ dedi.
E-Belediye
× Size nasıl yardım edebilirim?
X