BİTLİS BELEDİYESİNDEN BAHAR TEMİZLİĞİ
16 Mart 2021
Başkan Tanğlay’dan 18 Mart Çanakkale Zaferi mesajı
17 Mart 2021

ZABITADAN MASKE VE SOSYAL MESAFE DENETİMİ

ZABITADAN MASKE VE SOSYAL MESAFE DENETİMİ
Bitlis Belediyesi Zabıta ekipleri, İl merkezinde bakkal,pastane çay ocaklarında, Pazarda, lokantalarda ve marketlerde maske ve sosyal mesafe denetimi yaptı. Denetimlerde maske ve mesafeye uymayan vatandaşlar ile esnaflar uyarıldı.
Vatandaşların huzuru ve güvenliği için aralıksız bir şekilde görev yapan Bitlis Belediyesi Zabıta ekipleri, korona virüs salgını kapsamında alınan önlemlerin uygulanmasına da büyük önem veriyor. Zabıta ekipleri bu kapsamda İl merkezinde faaliyet gösteren tüm esnaflar ile pazarcılar,marketler ve lokantacılara yönelik maske ve sosyal mesafe denetimleri gerçekleştiriyor.
Bitlis Belediye Başkanı Nesrullah Tağlay, Belediye Zabıta ekiplerimiz, Şehir merkezinin en işlek cadde ve sokaklarında ‘maske ve sosyal mesafe’ denetimlerini aralıksız olarak sürdürüyor. Bugünde zabıta ekiplerimiz esnaflarımız başta olmak üzere umumi açık bölgelerde maske-mesafe ve hijyen denetimi yaptı. Yapılan denetimlerde kurallara uyulması ve duyarlı davranılması hususunda uyarılarda bulunuldu. Denetimlerimiz periyodik olarak devam edecek. Maske-mesafe ve hijyen kurallarına uyan tüm hemşehrilerimize teşekkür ediyorum dedi.
E-Belediye
× Size nasıl yardım edebilirim?
X